O nás

Aktuality

Událo se

Kontakt

 

   

 

    V roce 2015 se konalo ......

 

 

 

   Řecké dny Krnov 2015  
 

 

Dne 19. a 20. června jsme se opět sešli při již tradiční oslavě Řeckých dnů Krnov. V pátek se konal koncert hudby věnovaný řeckému skladateli Mikisovi Theodorakisovi v koncertní síni Sv. Ducha. Program zahájilo pásmo písní v podání dětí z řecké školy v Krnově, následovalo vystoupení operních pěvců paní Jany Doležílkové a pana Vojtěcha Kadery a hudební a pěvecké vystoupení Vangelise Vasilakose, Ivany Mokré a Jordanise Cakirpaloglou.

V sobotu následovalo folklórní odpoledne, na kterém se sešlo spousta diváků a taneční soubory předvedli krásné výkony. V programu se představil taneční soubor Antigoni z Krnova, zatančily také děti z řecké školy v Ostravě, program zpestřil taneční soubor Radovan Napajedla, soubor Komes z Polska, řecký taneční soubor Evros z Javorníku a svým více než temperamentním vystoupením ukončil program taneční soubor až z dalekého a exotického Portorika.
Program řeckých dnů pokračoval večerní řeckou taneční zábavou ve Slezském domově, k poslechu i tanci hrála skupina I parea.

 

 

 

Další informace a videa naleznete také na našich FB stránkách ZDE

 

 

 

 

 

 

 

  ------------------------------------------------------------------ zpět

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROKM 2001, rokm@post.cz